شنبه 9 اسفند 1399  /  2021 27 Feb   
ساعت :  13:27 GMT  /  تهران -  16:57
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها
سالنما
9 اسفند 1399
   
  2021 Feb 27
    
   14 رجب 1442
     
    لینک به ما

    این سایت را صفحه خانگی خود کنید      این سایت را به لیست علاقه مندی های خود بیافزایید
    گزارش سه ماهه جائزه مقالات
    دریافت فرم خام تشویق مقالات سه ماهه
    1- عوامل محترم پژوهشی، درخواستهای جائزه مقالات را از نظر امکان پرداخت جائزه و مقدار آن بررسی نمایند و در شورای پژوهشی هم بررسی گردد.
    2- در پایان هر فصل، گزارش تجمیع شده فصلی جائزه مقالات آموزشکده، تنظیم و حداکثر تا آخر ماه فصل بعد ارسال گردد. از ارسال گزارشات قبل از پایان فصل و یا پس از آخر ماه فصل بعد خودداری شود. به عنوان مثال گزارشات سه ماهه چهارم سال (زمستان)، باید بین اول تا سی فرودین ارسال گردد.
    3- جهت دریافت فایل فرم خام گزارش جائزه مقالات سه ماهه به سایت پژوهشگاه دانشگاه آزاد اسلامی (cri.iau.ac.ir)، لینک «مرکز اسناد علمی»، بخش «تشویق مقالات» مراجعه فرمایید.
    4-با توجه به مشکلات فنی به وجود آمده در پرتال امور پژوهشی، فایل اکسل گزارش جائزه مقالات، به ایمیل پژوهش (resaerch@sazman-sama.org) ارسال و حتما با پیگیری از امور پژوهشی سازمان از دریافت فایل اطمینان حاصل گردد.
    5- پرینت کاغذی فرم تکمیل شده، به همراه سایر موارد (فایل متن مقالات، تعهدنامه، اصالت سنجی نمایه و ...) بر روی لوح فشرده به امور پژوهشی سازمان سما ارسال گردد. در این مورد، پس از هماهنگی با امور پژوهشی (آقای حسینی) امکان ارسال از طریق پست الکترونیکی هم وجود دارد.
    6- برای پرداخت جایزه، منتظر دریافت موافقت و تائید از طرف سازمان سما باشید.
    7- در صورت هرگونه ابهام با ما تماس بگیرید. برای اطلاع از روشهای ارتباطی با ما، اینجا را کلیک فرمایید.


     
    ممانعت از سابمیت ماشینی
    * کد امنیتی :